Oferty specjalne

Asystenci w dziale sprzedaży do Polski

CONTAINEX - Przestrzeń od zaraz CONTAINEX - Przestrzeń od zaraz

CONTAINEX to jedna z firm WALTER GROUP, a jednocześnie europejski lider na rynku sprzedaży kontenerów i mobilnych rozwiązań przestrzennych. Klientom z przemysłu, handlu jak również administracji publicznej oferujemy "Przestrzeń od zaraz" – to znaczy rozwiązania przestrzenne przy użyciu kontenerów. Produkcja odbywa się w kilku europejskich zakładach. Założona w 1981 roku, austriacka rodzinna firma łączy tradycyjne wartości z nowoczesnym zarządzaniem i duchem ekspansji.

Film video
play

Jeśli mogą się Państwo wykazać

  • wykształcenie ekonomiczne oraz wiedza techniczna w podstawowym zakresie
  • wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę i talent w dziedzinie sprzedaży
  • gotowość do ponoszenia odpowiedzialności w sprawnie działającej grupie
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • tworzenie ofert handlowych i przetargów oraz zarządzanie nimi
  • kalkulacje kosztowe oraz negocjacje warunków współpracy z klientami
  • przyjmowanie oraz obsługa zamówień
  • wewnętrzna i zewnętrzna koordynacja dużych instalacji oraz projektów budowlanych
  • kompleksowa obsługa oraz utrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi klientami i Key Accounts

Oferujemy Państu:

  • program wdrożeniowy oraz szerokopojęte techniczne szkolenie w zakresie produktów
  • szansa na stanowiska kierownicze, które wyłaniane są spośród naszych szeregów
  • finansowe bezpieczeństwo i możliość pracy w międzynarodowym koncernie
  • wynagrodzenie uwzględniające wyniki pracy

Perspektywy kariery:

Zgodnie z filozofią naszej firmy kadrę kierowniczą wyłaniamy jedynie spośród własnych pracowników.

Minimalne wynagrodzenie przewidziane dla tego stanowiska – w zależności od kwalifikacji i doświadczenia – wynosi € 33.500 brutto rocznie. Na wynagrodzenie roczne składa się 14 wypłat oraz gwarantowana premia. Po zakończeniu wdrożeniowego Programu Trenee oferujemy dodatkowo prowizje, która uzależniona jest od osiąganych wyników finansowych.

Miejsce pracy Wiedeń / Wiener Neudorf. Chętnie pomożemy w znalezieniu mieszkania na początek.

Jeśli chcesz pracować w ekspansywnym, dynamicznym przedsiębiorstwie, złóż swoją aplikacje online:

Podanie online
LKW WALTER - Wr. Neudorf / Kufstein

CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H.

Adres: IZ NÖ-Süd, Strasse 14, Postfach 36, A-2355 Wiener Neudorf, Austria

Pracownicy:
282 pracowników
Obrót: Prognozowany roczny obrót przedsiębiorstwa w okresie rozliczeniowym 2017/18 305 mln €
Termin rozpoczęcia pracy:  od zaraz
Czas pracy: Pełny etat
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Gwarantowane zdefiniowane standardy jakości i ochrony środowiska, na podstawie których odbywa się wybór dostawców, zakup materiałów, produkcja oraz kontrola jakości.
Kontakt

Państwa dane kontaktowe dla:

Akceptuję